Hakkımızda


Pusula Isı Mühendislik olarak ticari hayatımıza 2015 yılında İstanbul Sancaktepe’de başlamıştır. Isıtma, soğutma, bireysel tesisat taahhüt ve teknik tadilat konuları üzerinde faaliyet göstermekteyiz.
Firma çalışanlarımız; sektörde yıllarını geçirmiş, satış, servis ve uygulama konusunda oldukça tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Firmamız; Özellikle ısıtma alanında kısa sürede verimli ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulan çalışmalar sonucunda sağlam bir müşteri portföyüne ulaşmıştır.

Müşterilerimizle yaptığımız sözleşme şartlarında müşterilerimize verdiğimiz taahhütlerimizi yerine getirme konusunda ve işlerimiz ve iş sonuçlandırma süremiz konusunda gösterdiğimiz hassasiyetimiz bize, bizi tavsiye eden bir müşteri potansiyeline ulaştırmıştır.

Biz müşterilerimize sektörümüzde kalıcı ve güvenebilecekleri bir firma olduğumuzu taahhüt ederiz.MİSYONUMUZ


Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve gerek duydukları güveni bize yakışan şekilde karşılamak, bayisi olduğumuz profesyonel iş ortaklarımızla tüketicinin arz ve taleplerini kaliteli, sağlam ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmek.VİZYONUMUZ


Isıtma ve soğutma sektöründe kabul gören markalarla iş birliği içinde, alanında tecrübe sahibi, girişimci, yaratıcı, yeniliğe açık ve kaliteden asla taviz vermeyen bir kurum olmak.